80 نمایشگاه‌ خودروی بدون مجوز در تهران تعطیل شد - ajoorsofal.ir - آجر سفال | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

80 نمایشگاه‌ خودروی بدون مجوز در تهران تعطیل شد - ajoorsofal.ir - آجر سفال به نقل از (ajoorsofal.ir - آجر سفال)

80 نمایشگاه‌ خودروی بدون مجوز در تهران تعطیل شد - ajoorsofal.ir - آجر سفال به نقل از (ajoorsofal.ir - آجر سفال).


80 نمایشگاه‌ خودروی بدون مجوز در تهران تعطیل شد - ajoorsofal.ir - آجر سفال ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،ارزانترین

ویدئو آموزشی درباره: 80 نمایشگاه‌ خودروی بدون مجوز در تهران تعطیل شد - ajoorsofal.ir - آجر سفال

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( 80 نمایشگاه‌ خودروی بدون مجوز در تهران تعطیل شد - ajoorsofal.ir - آجر سفال )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; 80 نمایشگاه‌ خودروی بدون مجوز در تهران تعطیل شد - ajoorsofal.ir - آجر سفال مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; 80 نمایشگاه‌ خودروی بدون مجوز در تهران تعطیل شد - ajoorsofal.ir - آجر سفال

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو، گفت: عبدل‌آباد، افسریه، آزادی و شادمان مناطقی هستند که شمار زیادی از نمایشگاه‌های خودروی بدون مجوز را در خود جای داده‌اند.

اسد کرمی رئیس اتحادیه دارندگان

نمایشگاه‌ها و فروشندگان خودروی تهران اعلام کرد: در سال گذشته اتحادیه بیش از 80 پروانه نمایشگاه‌ها را باطل کرد زیرا دارندگان این پروانه‌ها به دلیل شرایط حاکم بر بازار خودروی کشور شغل خود را به کلی تغییر دادند.

وی افزود: البته شماری نیز از این فضای آلوده سوءاستفاده کرده و بدون دریافت پروانه اقدام به برپایی نمایشگاه و فروشگاه خودرو کرده‌اند و امکان بروز تخلف در معاملات خودرو را به ویژه در گوشه و کنار تهران افزایش داده‌اند. عبدل‌آباد، افسریه، آزادی و شادمان مناطقی هستند که شمار بیشتری از نمایشگاه‌های خودروی بدون مجوز را در خود جای داده‌اند.

به گفته کرمی ، بنابراین به کسانی که قصد معامله خودرو دارند توصیه می‌شود به هنگام معامله در محل نمایشگاه حتما بررسی کنند که نمایشگاه دارای پروانه کسبی باشد که به نام مالک نمایشگاه است و همچنین از طریق اتحادیه عضویت مالک نمایشگاه را در اتحادیه چک کنند تا ریسک تقلب در معامله از بین برود.

وی با اشاره به اینکه فضای مجازی بازار خودرو را بهم ریخته است، افزود: مردم باید بدانند فروش ارزان خودرو منطق ندارد و نباید گرفتار این آگهی های غیر واقعی فروش خودرو شوند. به عنوان نمونه برخی از افراد نمایشگاه اجاره کرده و خریدار بدون توجه به مجوز فعالیت اقدام به واریز وجه برای خرید خودرو می کند اما در زمان تحویل خودرو خبری از نمایشگاه اجاره ای نیست.

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو، اضافه کرد: مردم مراقب آگهی‌های فروش حواله هم باشند چراکه بعضاً دیده شده فروشنده خود خودرو را تحویل گرفته و در این شرایط فقط کسی که حواله خریده متضرر شده است.

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد 80 نمایشگاه‌ خودروی بدون مجوز در تهران تعطیل شد - ajoorsofal.ir - آجر سفال با کد تخفبف (hash-6673a07b7bb97) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " 80 نمایشگاه‌ خودروی بدون مجوز در تهران تعطیل شد - ajoorsofal.ir - آجر سفال " .