قیمت گوشت گوسفندی در بازار چند؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

قیمت گوشت گوسفندی در بازار چند؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال به نقل از (ajoorsofal.ir - آجر سفال)

قیمت گوشت گوسفندی در بازار چند؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال به نقل از (ajoorsofal.ir - آجر سفال).


قیمت گوشت گوسفندی در بازار چند؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،ضمانت کتبی

ویدئو آموزشی درباره: قیمت گوشت گوسفندی در بازار چند؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( قیمت گوشت گوسفندی در بازار چند؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; قیمت گوشت گوسفندی در بازار چند؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; قیمت گوشت گوسفندی در بازار چند؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: اگر واردکنندگان کالاهای اساسی به بهانه افزایش نرخ ارز اقدام به گران فروشی کنند با آن‌ها برخورد می‌شود.

به

گزارش خبرآنلاین، مسعود امرالهی، مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه مرغ با نرخ مصوب ۷۵ هزار تومانی در تمامی سازمان‌های میادین شهرداری عرضه می‌شود گفت: مرغ با نرخ مصوب در سراسر کشور وجود دارد و طبق بررسی و ارزیابی‌های که انجام شده در طی بازه زمانی عید نوروز و ماه رمضان با وجود فضاسازی‌های که شده بود عرضه کالا در بهترین وضعیت قرار داشت.

وی افزود: در طی ۱۰ سال گذشته هیچ سالی مانند نوروز امسال وفور کالا از جمله کالاهای اساسی وجود نداشت چراکه در سال‌های گذشته ما شاهد آن بودیم که دولت از مردم و بسیجیان اصناف درخواست نظارت و رسیدگی به کالاهای اساسی را می‌کرد.

امرالهی بیان کرد: وظیفه نظارت بر تامین کالا بر عهده سازمان حمایت از مصرف کنندگان و اتاق اصناف است و طبق بررسی‌های که انجام شد بهترین نظارت بر کالاهای اساسی در این بخش وجود داشت.

وی با بیان اینکه تولید کالاهای اساسی در داخل کشور صورت می‌گیرد و تنها نهاده‌های این کالاها از خارج وارد می‌شود گفت: در برخی از نهاده‌های این کالاها به خودکفایی رسیده ایم به طوری که در حال حاضر در تولید جو به خودکفایی رسیده ایم و در حال حاضر ۴ میلیون تن تولید جو در کشور داریم.

امرالهی اظهار کرد: بین ۹ تا ۱۱ قلم از کالاهای اساسی همچنان ارز ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومانی دریافت می‌کنند و به هیچ عنوان حق گران فروشی در این اقلام از کالاهای اساسی وجود ندارد.

وی توضیح داد: اگر واردکنندگان کالاهای اساسی به بهانه افزایش نرخ ارز اقدام به گران فروشی کنند با آن‌ها برخورد می‌شود چراکه این افراد از پیش ارز خود را دریافت و کالاهای خود را وارد کرده اند بنابراین با هر گونه گران‌فروشی در این بخش برخورد خواهیم کرد.

امرالهی گفت: در حال حاضر لاشه گوشت گوسفندی بین ۴۵۰ تا ۵۵۰ هزار تومان در میادین شهرداری عرضه می‌شود.

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد قیمت گوشت گوسفندی در بازار چند؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال با کد تخفبف (hash-664bf9eee6e41) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " قیمت گوشت گوسفندی در بازار چند؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال " .