۵ زلزله پیاپی در خوزستان طبیعی است؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

۵ زلزله پیاپی در خوزستان طبیعی است؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال به نقل از (ajoorsofal.ir - آجر سفال)

۵ زلزله پیاپی در خوزستان طبیعی است؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال به نقل از (ajoorsofal.ir - آجر سفال).


۵ زلزله پیاپی در خوزستان طبیعی است؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،فروش ویژه

ویدئو آموزشی درباره: ۵ زلزله پیاپی در خوزستان طبیعی است؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( ۵ زلزله پیاپی در خوزستان طبیعی است؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; ۵ زلزله پیاپی در خوزستان طبیعی است؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; ۵ زلزله پیاپی در خوزستان طبیعی است؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

به گزارش هبلکس اردکان ،مهدی زارع درباره زلزله‌های امروز در «مشراگه» خوزستان عنوان کرد: به نظر می‌رسد این زلزله مربوط به گسل آغاجاری باشد.

جام جام آنلاین نوشت:ستاد پژوهشکده زلزله شناسی افزود:

در جنوب غرب و جنوب کشور بیشترین میزان تغییر شکل پوسته زمین را شاهد هستیم و البته در این بین مقدار کمی از این تغییر شکل به صورت زمین لرزه خود را نشان می‌دهد.

وی یادآور شد: چنانچه آمار زلزله‌های کشور را بررسی کنیم، متوجه می‌شویم که حدود ۷۵ درصد زلزله‌ها کشور در این منطقه رخ می‌دهد.

زارع ادامه داد: زلزله‌های متعددی در منطقه زاگرس رخ می‌دهد که شامل خوزستان، چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، لرستان و بوشهر نیز می‌شود.

استاد پژوهشکده زلزله شناسی بیان کرد: در خوزستان بیشتر این اتفاقات مربوط به شمال و شرق این استان است و به عبارت دیگر بیشتر لرزه خیزی خوزستان را در مناطق شمال و شرق اهواز شاهد هستیم.

وی عنوان کرد: زمین لرزه‌های ظهر امروز نیز در حدود ۷۵ کیلومتری شرق اهواز اتفاق افتاده است.

زارع در پاسخ به این پرسش که آیا وقوع ۵ زلزله پیاپی در این منطقه طبیعی است؟ به جام جم آنلاین گفت: این منطقه مرز زاگرس چین خورده است و شاهد تغییر شکل زیادی در آن هستیم. علاوه بر این واحدهای نامقاوم مانند سازند گچساران نیز در این محل وجود دارد و سبب می‌شود بجای اینکه به طور فرض یک زلزله با بزرگای ۵.۵ اتفاق بیفتد، شاهد وقوع تعدادی زلزله زیر ۵ و کوچکتر از آن باشیم.

به گفته استاد پژوهشکده زلزله شناسی اتفاق ظهر امروز به نوعی روال معمول منطقه است و می‌توان گفت اتفاق عجیب رخ نداده است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا این منطقه سابقه زلزله‌های بزرگتر را دارد؟ نیز توضیح داد: این منطقه سابقه زلزله‌هایی با بزرگای ۶ نیز داشته است. در واقع زلزله‌های بزرگ قابلیت رخ دادن دارند. اما نمی‌توان ادعا کرد که بعد از زلزله‌ای با بزرگای ۴.۹ زلزله بزرگتری اتفاق خواهد افتاد.

۲۳۳۲۱۷

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد ۵ زلزله پیاپی در خوزستان طبیعی است؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال با کد تخفبف (hash-666cb70398de0) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " ۵ زلزله پیاپی در خوزستان طبیعی است؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال " .