زلزله خیزترین استان‌های ایران کدامند؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

زلزله خیزترین استان‌های ایران کدامند؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال به نقل از (ajoorsofal.ir - آجر سفال)

زلزله خیزترین استان‌های ایران کدامند؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال به نقل از (ajoorsofal.ir - آجر سفال).


زلزله خیزترین استان‌های ایران کدامند؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،برترین

ویدئو آموزشی درباره: زلزله خیزترین استان‌های ایران کدامند؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( زلزله خیزترین استان‌های ایران کدامند؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; زلزله خیزترین استان‌های ایران کدامند؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; زلزله خیزترین استان‌های ایران کدامند؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

علی بیت‌اللهی، رئیس بخش زلزله‌شناسی، مهندسی و خطرپذیری مرکز تحقیقات راه و شهرسازی: در روزهای پایانی سال 1402، لرزه‌خیزی یک‌ساله سرزمین ایران براساس داده‌‌های مرکز لرزه‌نگاری مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، ارزیابی

شد.

بر این اساس در سال ۱۴۰۲ تعداد کل زلزله‌هایی که با بزرگی 2.5 ریشتر و بزرگ‌تر از آن، در محدوده سرزمینی ایران رخ داده، هزار و ۹۰۲ زلزله بوده است. بر اساس این مطالعه درباره بزرگ‌ترین زلزله‌های سال گذشته، دو زلزله به بزرگی 5.6 ریشتر در محدوه استان‌‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان رخ داده است. همچنین تعداد زلزله‌‌های با بزرگی 5.5 تا 5.6 چهار زلزله بوده است که معادل دو دهم درصد از کل زلزله‌‌های یک سال گذشته است. تعداد زلزله‌هایی با بزرگی 5 تا 5.5 ریشتر ۹ زلزله و معادل نیم درصد کل زلزله‌‌های یک سال گذشته در محدوده سرزمینی ایران بوده است. تعداد زلزله‌‌های با بزرگی 4.5 تا 5 ریشتر ۱۶ زلزله و معادل هشت دهم درصد از کل زلزله‌‌های سال ۱۴۰۲ بوده است. تعداد زلزله‌هایی با بزرگی 4 تا 4.5 ریشتر ۸۰ زلزله برآورد شده که این تعداد معادل ۴.۲ درصد از کل زلزله‌ها بوده است. در این گزارش تعداد زلزله‌‌های سه تا چهار ریشتر ۵۱۵ زلزله و معادل ۲۷.۱ درصد کل زلزله‌ها تخمین زده شده است. همچنین تعداد زلزله‌‌های 2.5 تا سه ریشتر هزار و ۲۷۸ زلزله و معادل ۶۷.۲ درصد از کل زلزله‌‌های یک‌ساله اعلام شده است. در این میان استان‌‌های هرمزگان، کرمان و فارس دارای بیشترین رخدادهای لرزه‌ای بودند.

در محدوده استان‌‌های کشور در سال 1402، تعداد 109 زلزله با بزرگی چهار و بزرگ‌تر از چهار ریشتر رخ داده است. در استان هرمزگان 19 زلزله بزرگ‌تر از چهار ریشتر و در استان فارس 11 زمین‌لرزه و در استان کرمان 9 زلزله با بزرگی چهار ریشتر و بزرگ‌تر از چهار ریشتر رخ داده است. در محدوده استان‌‌های تهران، البرز، قزوین، زنجان، کردستان، گیلان، لرستان و محدوده استان مرکزی، زلزله با بزرگی چهار ریشتر یا بزرگ‌تر از آن رخ نداده است. بر اساس این گزارش در محدوده استان تهران، در سال 1402، تعداد زمین‌لرزه‌‌های رخ‌داده پنج زلزله با بزرگی بین 2.6 تا 2.8 بوده است.

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد زلزله خیزترین استان‌های ایران کدامند؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال با کد تخفبف (hash-664bf64a34676) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " زلزله خیزترین استان‌های ایران کدامند؟ - ajoorsofal.ir - آجر سفال " .